Effect Groep

Over ons

Team

Wat ons team verbindt is veel Liefde voor Live. We houden van evenementen en genieten van opdrachtgevers die ons uitdagen om de mooiste en meest waardevolle bijeenkomsten te organiseren.

Mariëlle Timmers

Naam
Mariëlle Timmers
Functie
Event Manager
Afbeelding
Mariëlle Timmers
T:
0318 - 583 212
E:
marielle@effectgroep.nl
Social
linkedin

Sacha Wetten

Naam
Sacha Wetten
Functie
Event Manager
Afbeelding
Sacha Wetten
T:
0318 - 583 214
E:
sacha@effectgroep.nl
Social
linkedin

Corien Rosken

Naam
Corien Rosken
Functie
Event Manager
Afbeelding
Corien Rosken
T:
0318 - 583 213
E:
corien@effectgroep.nl
Social
linkedin

Jelle van Keulen

Naam
Jelle van Keulen
Functie
Event Manager
Afbeelding
Jelle van Keulen
T:
0318 - 583 221
E:
jelle@effectgroep.nl
Social
linkedin

Kirsten Flik

Naam
Kirsten Flik
Functie
Event Manager
Afbeelding
Kirsten Flik
T:
0318 - 58 32 22
E:
kirsten@effectgroep.nl
Social
linkedin

Simon Renes

Naam
Simon Renes
Functie
Owner
Afbeelding
Simon Renes
T:
0318 - 583 210
E:
simon@effectgroep.nl
Social
linkedin

Helen Straatman

Naam
Helen Straatman
Functie
Finance
Afbeelding
Helen Straatman
T:
0318 - 583 224
E:
helen@effectgroep.nl
Social

Esther Renes

Naam
Esther Renes
Functie
Event Styling
Afbeelding
Esther Renes
T:
0318 - 583 210
E:
esther@effectgroep.nl
Social